Türkiye'den Tanzanya'ya Uçakla Kaç Saatte GidilirTürkiye Tanzanya Arası Kaç Saat. Tanzanya'ya gideceğiz, yolculuk kaç saat sürüyor?

Afrika'da vahşi hayat deyince ilk akla gelen yerlerden birisi olan Tanzanya uçsuz bucaksız doğal parkları ile meşhur safari turlarının vazgeçilmez adreslerindendir. Bu muhteşem coğrafyaya artık Türkiye'den direk uçabileceğinizi biliyor musunuz?  Akşam Türkiye'den havalandınız diyelim, sabaha karşı ordasınız. Yolculuğunuz yaklaşık 7 buçuk saat sürecek.

Uçakla Tanzanya Seyahati

Eğer direk uçuşlar pahalıya geliyorsa aktarma ile yapılan yolculuklar da aslında çok uzun olmuyor. Türkiye'deki herhangi bir şehirden Avrupa başkentlerinden veya büyük kentlerinden (Frankfurt, Londra, Roma, Amsterdam gibi) birine uçup oradan da aktarma yaparak Tanzanya'ya kolaylıkla ve genellikle çok daha ucuza gidebilirsiniz.

Türkiye'den Tanzanyaya uçakla seyahat etmenin hızlı ve kolay bir yolu da, Dubai ve Katar gibi bazı Körfez ülkelerinden aktarma uçuşlarda başkent (ve en kalabalık şehri) Darüsselam'a (Dar es Salaam) seyahat edebilirsiniz. Bu yolculuğun süreside yaklaşık 5 buçuk saat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye'den Finlandiyaya Uçakla Kaç Saatte Gidilir

B777-300 Oturma Planı

Bu blogdaki popüler yayınlar

Türkiye'den Finlandiyaya Uçakla Kaç Saatte Gidilir

Airbus A330-300 Oturma Planı